Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-SQUARE háčik hranatý, chróm XQ202
Cena s DPH: 12,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 12,13 € / ks
| Kód: | SPH XQ202 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-SQUARE Rozmer19x35x38 mm Šírka19. mm Výška35. mm Hĺbka38. mm FarbaChró
Cena s DPH: 12,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 19x35x38 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 38 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.1330 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126475 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |





