Sapho X-SQUARE dávkovač mydla MINI 200 ml, chróm XQ101
Cena s DPH: 49,90 € / ks
| Kód: | SPH XQ101 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 70x145x100 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 200 ml |
| Hmotnosť | 0.6510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126451 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |