Sapho X-SQUARE držiak toaletného papiera rezervný, chróm XQ704
Cena s DPH: 23,70 € / ks
| Kód: | SPH XQ704 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 55x165x65 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.2140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126932 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |