Sapho X-SQUARE mydeľnička mliečne sklo,chróm XQ802
Cena s DPH: 25,81 € / ks
| Kód: | SPH XQ802 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 110x55x125 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.4630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126963 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |