Tovar SKLADOM expedujeme a vydávame ihneď, doručujeme o 1-2 prac.dni. Jedinečnosť zliav objavujte celou šírkou sortimentu, ako poďakovanie za nákup prosím využite % Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vizualizácia

Vizualizácia kúpeľne 3D návrhy riešenia kúpeľní + rozpočet, návrh bytového jadra - kúpeľne - WC

3D návrh riešenia kúpeľne- aktuálne  v čase Lockdown-u  návrh ZADARMO !
Požiadať o vypracovanie grafického návrhu pokládky obkladov môžete kliknutím tu.

Vážení zákazníci, týmto Vám umožňujeme požiadať nás o návrh vyhotovenia 3D vizualizácie Vašej kúpeľne cez internet! Skôr ako si zadovážite obklady, dlažby a sanitu, pozrite sa ako bude vyzerať Vaša kúpeľňa v 3D vizualizácii.

Grafický návrh vychádza z konkrétnych dispozičných rozmerov kúpeľne a tieto rozmery nám zašlite v okótovanom náčrte, kde budú zakreslené všetky výklenky, okná, dvere, zásuvky, vypínače atď. Na základe takto Vami dodaného podkladu vizuálne spracujeme Vašu kúpelňu podľa Vašich predstáv. Sme odborne pripravení poradiť Vám pri výbere sanitárnej techniky a obkladov, aby Vaša predstava z novej kúpeľne ladila tak v parametroch ako aj designe.
 

Cena vypracovania grafického návrhu cez E-SHOP KúpeľneSK je 80,-€  , návrh sa spracuje po nakontaktovaní, kde si podrobne vysvetlíme požiadavky zákazníka - v tejto cene poskytneme ešte aj jednu úpravu 3D vizualizácie.... Po zakúpení kompletnej objednávky obkladov, stavebných lepidiel a aj zariaďovacích predmetov (komplet sanita) sa vám vráti plná suma za vizualizáciu. (vratka poplatku platí iba pre objednávky vizualizácie cez Eshop KúpeľneSK). Návrh a poradenstvo sa rieši telefonicky resp. mailom.

Požiadať o vypracovanie grafického návrhu pokládky obkladov môžete tu.

Najnovšie práce:

     
 

Po zaslaní náčrtku Vás budeme kontaktovať a e-mailom pošleme faktúru s úhradou vopred bankovým prevodom na dohodnutú sumu, túto sumu uhradíte na náš účet, následne po pripísani sumy na náš účet Vás opäť budeme kontaktovať a začneme pracovať na Vašom návrhu. Kvalita nášho návrhu závisí od dostupných podkladov k výrobkom ako aj od množstva informácií, ktoré nám poskytnete! Vypracovanie návrhu zvyčajne pripravujeme počas 2-3 dní.

Váš náčrtok (stačí rukou) môže obsahovať
názov vybraných obkladačiek

šírku, dĺžku a výšku miestnosti,
šírku a výšku okna a dverí, v akej výške je parapet, prípadne tvar okna a dverí
vzdialenosť okien a dverí od pravej a ľavej steny
v prípade výklenkou, schodov, ník a iných - uveďte ich rozmery: výšku, šírku, hĺbku

  • orientačný náčrt nového umiestnenia sanity
     
  • vaše fakturačné údaje, č. telefonu, e-mail
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
Návrh kúpeľne   Návrhy kúpeľne
     
Vizualizácia kúpeľne  
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
  3d kúpeľne návrh a vizualizácia
     
 
     
 
     
 

Fotogaléria vizualizácií: