Sapho X-SQUARE držiak toaletného papiera bez krytu, 180x55x70 mm, chróm
Cena s DPH: 30,10 € / ks
| Kód: | SPH XQ702 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 180x55x70 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.1560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913964817 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |