Sapho X-SQUARE držiak fénu, špirálový, chróm XQ005
Cena s DPH: 30,50 € / ks
| Kód: | SPH XQ005 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 105x130x123 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126420 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |