Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> SAPHO vodovodné batérie >> Quik >> Silfra QUIK samouzatvárací ventil s pedálom, chróm QK40051
Silfra QUIK samouzatvárací ventil s pedálom, chróm QK40051
Cena s DPH: 170,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 165,48 € / ks
| Kód: | SPH QK40051 |
| Výrobca: | Silfra |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaSILFRA 3D modelÁNO Výška121. mm Hĺbka300. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarHranaté
Cena s DPH: 170,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 121 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Ventil |
| Hmotnosť | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019571489857 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





