Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové príslušenstvo >> Sprchové tyče, držiaky a súpravy >> Sapho držiak sprchy guľatý pevný Zlatá matná SD71G
Sapho držiak sprchy guľatý pevný Zlatá matná SD71G
Cena s DPH: 47,31 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 45,89 € / ks
| Kód: | SPH SD71G |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Šírka34. mm Výška30. mm Hĺbka47. mm FarbaZlato mat MateriálMosadz
Cena s DPH: 47,31 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 34 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 47 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Hmotnosť | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913123870 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





