Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Poličky do kúpeľne >> Polysan NIX nerezový vstavaný sprchový výklenok-polička do steny 100x600x230 mm
Polysan NIX nerezový vstavaný sprchový výklenok-polička do steny 100x600x230 mm
Cena s DPH: 571,90 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 554,74 € / ks
| Kód: | SPH 72441 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 10 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaNIX Rozmer600x230x100 mm Dĺžka600. mm Výška230. mm Hĺbka100. mm FarbaL
Cena s DPH: 571,90 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | NIX |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 600x230x100 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Hmotnosť | 5.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729075684 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





