Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Obchod s inštalačným materiálom >> Sifóny - Výpuste - Vpuste >> Sifón drezový >> Bruckner Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", vrátane výpusti, DN40 155.1
Bruckner Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", vrátane výpusti, DN40 155.1
Cena s DPH: 29,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 28,13 € / ks
| Kód: | SPH 155.128.0 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaBRUCKNER MateriálPlast Priemer odpadu40. mm Veľkosť závitu6/4" Hmotnosť0.5851. kg B
Cena s DPH: 29,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Veľkosť závitu | 6/4" |
| Hmotnosť | 0.5851 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913120640 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |





