Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
GSI MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, creta mat/chórm
Cena s DPH: 196,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 190,12 € / ks
| Kód: | SPH MS98C08 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGSI SériaMODO Rozmer37x44 cm Šírka370. mm Hĺbka440. mm FarbaBéžová MateriálDuroplas
Cena s DPH: 196,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | MODO |
| Rozmer | 37x44 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Hmotnosť | 2.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015162503 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Easy take / Quick release
Jednoduché vybratie a upevnenie sedátka: stlačením postranných pántov alebo tlačidla (pri niektorých modeloch jednoduchým uvedením sedátka do kolmej polohy), je možné sedátko sňať z pántov (podľa typu obr. 1a, 1b, 1c) a po umytí následne jednoduchým zacvaknutím opäť nasadiť (obr. 2).









