Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové batérie >> Bruckner TEMPOR samozatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm 937.241.1
Bruckner TEMPOR samozatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm 937.241.1
Cena s DPH: 66,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 64,02 € / ks
| Kód: | SPH 937.241.1 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaBRUCKNER SériaTEMPOR Šírka115. mm Výška115. mm FarbaChróm MateriálMosadz Inštalácia
Cena s DPH: 66,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | TEMPOR |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Inštalácia | Podomietková |
| Hmotnosť | 0.6620 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913983184 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 rokov |





