Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové batérie >> Bruckner UNIVERSAL podomietkové teleso, 1 výstup 312.041.1
Bruckner UNIVERSAL podomietkové teleso, 1 výstup 312.041.1
Cena s DPH: 48,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 46,95 € / ks
| Kód: | SPH 312.041.1 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaBRUCKNER SériaBARON, SCHMITZ Šírka112. mm Výška112. mm InštaláciaPodomietková Priem
Cena s DPH: 48,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | BARON, SCHMITZ |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 112 mm |
| Inštalácia | Podomietková |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 21.400 l/min |
| Hmotnosť | 1.1160 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878541 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |





