Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
GSI PURA závesná WC misa, Swirlflush, 36x50cm, blush dual-mat
Cena s DPH: 594,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 576,66 € / ks
| Kód: | SPH 881624 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGSI SériaPURA COLOR 3D modelÁNO Rozmer36x50 cm Šírka360. mm Hĺbka500. mm FarbaČerve
Cena s DPH: 594,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA COLOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Červená/Ružová |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie, DualGlaze |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 24.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015169892 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológie splachovanie SwirlFlush®
SwirlFlush® - toalety bez tradičného oplachového kruhu. Patentovaný extrémne tichý splachovací systém od spoločnosti GSI namieri vodu jednotným smerom na okraje keramiky. Inováciu vo splachovanie predstavuje vodný vír, ktorý zaistí optimálne a tiché spláchnutie misy.
Absencia tradičného splachovacieho kruhu pod okrajom misy v kombinácii s glazúrou Extraglaze®, ktorá dodáva keramike dokonale hladký povrch a pôsobivý lesk, zaisťuje maximálnu hygienu a zníženie námahy pri čistení WC. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.

Extrémne tichý: Splachovací systém SwirlFlush® s hlučnosťou iba 64 dB je extrémne tichý počas splachovania.
Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Dvojitá glazura DualGlaze+
Dvojitá glazúra alebo DualGlaze+, je špeciálna úprava, ktorá sa používa pri farebných toaletách vybavených systémom splachovania Swirlflush®. DualGlaze+ kombinuje hygienu a eleganciu. Čistota matného vonkajšieho povrchu sa stretáva s antibakteriálnou glazúrou Extraglaze® antibacterial na vnútorných častiach toaliet, ktoré sú v kontakte s vodou, čím sa zabraňuje škvrnám a nehygienickým usadeninám vodného kameňa.








