Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho DARK sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KJ139
Cena s DPH: 335,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 325,34 € / ks
| Kód: | SPH KJ139 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO Šírka295. mm Výška1173. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarHranaté InštaláciaNá
Cena s DPH: 335,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 1173 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 18.370 l/min |
| Hmotnosť | 7.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947292 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.





