Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Háčiky do kúpeľne >> Sapho X-ROUND samolepiaci štvorháčik, lestená nerez XR221
Sapho X-ROUND samolepiaci štvorháčik, lestená nerez XR221
Cena s DPH: 30,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 29,20 € / ks
| Kód: | SPH XR221 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer255x45x31 mm Šírka255. mm Výška45. mm Hĺbka31. mm FarbaChr
Cena s DPH: 30,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 255x45x31 mm |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Štvorháčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127434 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





