Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Dávkovače na mydlo >> NOFER Dávkovač tekutého mydla 600 ml, nerez mat 03001.06.S
NOFER Dávkovač tekutého mydla 600 ml, nerez mat 03001.06.S
Cena s DPH: 33,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 32,60 € / ks
| Kód: | SPH 03001.06.S |
| Výrobca: | NOFER |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaNOFER Rozmer98x150x101 mm Šírka98. mm Výška150. mm Hĺbka101. mm FarbaNerez mat Mate
Cena s DPH: 33,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 98x150x101 mm |
| Šírka | 98 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 600 ml |
| Hmotnosť | 0.4000 kg |
| EAN | 8590913950391 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





