Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Bruckner NEON umývadlová skrinka 56,5x45x35 cm s umývadlom NEON, biela 501.113.0
Cena s DPH: 310,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 301,28 € / ks
| Kód: | SPH 501.113.0 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaBRUCKNER SériaNEON Rozmer60x53,8x41,5 cm Šírka600. mm Výška538. mm Hĺbka415. mm Far
Cena s DPH: 310,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 60x53,8x41,5 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 538 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť | 33.9100 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913926419 |
| Záruka | 2 roky |
Automatické dovretie
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Set obsahuje: 500.113.0|1;201.132.0|1





