Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Gelco ELIPSIE - vaňa, 1700x770x620mm, liaty mramor, objem 330l, biela lesk GVEL1700
Cena s DPH: 1.486,41 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 1.441,82 € / ks
| Kód: | SPH GVEL1700 |
| Výrobca: | Gelco |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGELCO 3D modelÁNO Rozmer170x77x62 cm Dĺžka1700. mm Šírka770. mm Výška620. mm Objem3
Cena s DPH: 1.486,41 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GELCO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 170x77x62 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 620 mm |
| Objem | 330.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť | 107.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872754 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Liaty mramor - materiál s tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.





