Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-STEEL vešiačik 30mm, brúsená nerez XS202
Cena s DPH: 5,69 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 5,52 € / ks
| Kód: | SPH XS202 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-STEEL Rozmer16x16x30 mm Šírka16. mm Výška16. mm Hĺbka30. mm FarbaNerez
Cena s DPH: 5,69 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 16x16x30 mm |
| Šírka | 16 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.0600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128530 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |





