Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-SQUARE trojháčik otočný, chróm XQ204
Cena s DPH: 39,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 38,22 € / ks
| Kód: | SPH XQ204 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-SQUARE Rozmer55x190x135 mm Šírka55. mm Výška190. mm Hĺbka135. mm Farba
Cena s DPH: 39,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 55x190x135 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Trojháčik |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.7520 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126499 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |





