PHARO WC sedátko s LED osvetlením, Soft Close, Easy Take, biela
Cena s DPH: 59,30 € / ks
| Kód: | SPH WX1315 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO Rozmer37,6x44,5 cm Šírka376. mm Hĺbka445. mm FarbaBiela MateriálDuroplast Tva
Cena s DPH: 59,30 € / ks
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,6x44,5 cm |
| Šírka | 376 mm |
| Hĺbka | 445 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko), LED podsvietenie |
| Hmotnosť | 1.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913120084 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Easy take / Quick release
Jednoduché vybratie a upevnenie sedátka: stlačením postranných pántov alebo tlačidla (pri niektorých modeloch jednoduchým uvedením sedátka do kolmej polohy), je možné sedátko sňať z pántov (podľa typu obr. 1a, 1b, 1c) a po umytí následne jednoduchým zacvaknutím opäť nasadiť (obr. 2).









