Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Obchod s inštalačným materiálom >> Sifóny - Výpuste - Vpuste >> Sifón drezový >> Bruckner Odtoková súprava pre drez s dvoma výpusťami 155.129.0
Bruckner Odtoková súprava pre drez s dvoma výpusťami 155.129.0
Cena s DPH: 43,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 41,81 € / ks
| Kód: | SPH 155.129.0 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaBRUCKNER MateriálPlast Priemer odpadu40. mm Veľkosť závitu6/4" Hmotnosť0.6851. kg B
Cena s DPH: 43,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Veľkosť závitu | 6/4" |
| Hmotnosť | 0.6851 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913120657 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |





