RAVAK XJX01140002 UNI SLIM Umývadlo 40x12cm Bez prepadu Biele, Keramické XJX01140002
Kód:XJX01140002
Výrobca:Ravak
Dostupnosť:Výroba 2 týždne
Tenkostenné keramické umývadlo Uni Slim k inštalácii na dosku alebo skrinku, bez prepadu. Biele vyhotovenie. rozmery: O 40 cm, výška 12 cm materiál: keramika farebné vyhotovenie: biela prepad: nie doplnky k dokúpeniu: doska pod umývadlo / skrinka pod umývadlo na dosku, umývadlová pileta pevná, keramická pileta Flat, sifón chrómový alebo nábytkový, extra predĺžené batérie Chrome II, 10°, Puri, Espirit alebo Eleganta Umývadlo Uni Slim je vyrobené z kvalitnej keramiky a je určené iba k inštalácii na dosku pod umývadlo alebo k inštalácii na skrinku pod umývadlo. Umývadlo je nutné kombinovať s pevnou umývadlovou piletou, ktorá zabraňuje pretečeniu vody. K umývadlu UNI odporúčame na dosku alebo skrinku inštalovať extra predĺženú umývadlovú stojaciu batériu Chrome II CR II 015.00 o výške 311 mm alebo extra predĺženú umývadlovú stojaciu batériu 10° Free TDF 015.00 o výške 334 mm.
ks
  • Zdieľať produkt na Facebooku
  • Tlačiť
  • Uložiť k obľúbeným
  • Spýtajte sa na tento produkt
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
rozmery: O 400 mm, výška 120 mm
materiál: keramika
farebné vyhotovenie: biela
prepad: nie
Umývadlo Uni Slim je vyrobené z kvalitnej keramiky a je určené iba k inštalácii na dosku pod umývadlo alebo k inštalácii na skrinku pod umývadlo. Umývadlo je nutné kombinovať s pevnou umývadlovou piletou, ktorá zabraňuje pretečeniu vody. K umývadlu UNI odporúčame na dosku alebo skrinku inštalovať extra predĺženú umývadlovú stojaciu batériu Chrome II CR II 015.00 o výške 311 mm alebo extra predĺženú umývadlovú stojaciu batériu 10° Free TDF 015.00 o výške 334 mm.