Polysan ZOOM sprchové dvere do niky 900 mm, pravé, číre sklo ZL4915R-03
| Kód: | SPH ZL4915R-03 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaZOOM 3D modelÁNO Šírka900. mm Výška2000. mm Farba profiluChróm - Lešte
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 897 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 885 mm |
| Inštalačná šírka do | 915 mm |