Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Bidetové batérie >> Reitano Rubinetteria Bidetová sprcha retro s hadicou a držiakom sprchy s vyústením, chróm
Reitano Rubinetteria Bidetová sprcha retro s hadicou a držiakom sprchy s vyústením, chróm
Cena s DPH: 102,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 99,42 € / ks
| Kód: | SPH 9101 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaSAPHO Hĺbka63. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarRetro InštaláciaNástenná Dĺžka hadi
Cena s DPH: 102,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Dĺžka hadice | 1200 mm |
| Hmotnosť | 0.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859830 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





