Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho LARA WC-kombi, spodný/zadný odpad, splachovací mechanizmus, čierna matná
Cena s DPH: 403,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 385,72 € / ks
| Kód: | SPH LR360 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
WC kombi misa s ,nádržkou vrátane splachovacie súpravy, bez sedátka Balenie obsahuje: WC misa - zadný vývod (spodné pripojenie možno vytvoriť pomocou pripojovacieho kolena alebo flexi pripojenie) Nádržka sa splachovacie armatúrou, vrátane dual tlačidlá chróm pre úsporu vody (splachovanie 3,5 a 5l) Napúšťací ventil so spodným pripojením na ľavej strane nádržky kotviace skrutky WC sedátko na dokúpenie. WC kombi misa s ,nádržkou vrátane splachovacie súpravy, bez sedátka Balenie obsahuje: WC misa - zadný vývod (spodné pripojenie možno vytvoriť pomocou pripojovacieho kolena alebo flexi pripojenie) Nádržka sa splachovacie armatúrou, vrátane dual tlačidlá chróm pre úsporu vody (splachovanie 3,5 a 5l) Napúšťací ventil so spodným pripojením na ľavej strane nádržky kotviace skrutky WC sedátko na dokúpenie.
Cena s DPH: 403,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35x80x64 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 640 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 41.3800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913905926 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





