Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho Pevná nástenná sprška guľatá, chróm
Cena s DPH: 48,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 46,95 € / ks
| Kód: | SPH AQ741 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 167 dní |
ZnačkaSAPHO Priemer102. mm Šírka102. mm Výška102. mm Hĺbka8. mm FarbaChróm MateriálMosadz
Cena s DPH: 48,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 102 mm |
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893001 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.





