Sapho ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43,5cm, dub strieborný DT200-1111
| Kód: | SPH DT200-1111 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaODETTA 3D modelÁNO Rozmer20x50x43,5 cm Šírka200. mm Výška500. mm Hĺbka43
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 20x50x43,5 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 435 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť | 13.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885419 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%