Sapho ODETTA skrinka spodná dvierková 30x50x43,5cm, pravá/ľavá, biela lesk DT300-3030
| Kód: | SPH DT300-3030 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaODETTA 3D modelÁNO Rozmer30x50x43,5 cm Šírka300. mm Výška500. mm Hĺbka43
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 30x50x43,5 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 435 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty, Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť | 15.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886997 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%