Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Gedy COLORADO mydeľnička, chróm/mliečne sklo 6911
Cena s DPH: 25,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 24,26 € / ks
| Kód: | SPH 6911 |
| Výrobca: | Gedy |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaGEDY SériaCOLORADO 3D modelÁNO Rozmer104x49x123 mm Šírka104. mm Výška49. mm Hĺbka12
Cena s DPH: 25,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | COLORADO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 104x49x123 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.4150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341281628 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |





