Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
GSI KUBE X, NORM WC sedátko Soft Close SLIM, duroplast, biela MS76SN11
Cena s DPH: 135,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 131,24 € / ks
| Kód: | SPH MS76SN11 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaGSI SériaKUBE X 3D modelÁNO Rozmer35x42 cm Šírka350. mm Výška25. mm Hĺbka420. mm Fa
Cena s DPH: 135,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35x42 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie), SLIM (tenké) |
| Hmotnosť | 3.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937826776 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.






