Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové príslušenstvo >> Ramená pre Hlavové sprchy >> Sapho Sprchové ramienko 350mm, chróm, tvar L BR351
Sapho Sprchové ramienko 350mm, chróm, tvar L BR351
Cena s DPH: 86,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 83,52 € / ks
| Kód: | SPH BR351 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaSAPHO Dĺžka350. mm Výška100. mm Hĺbka350. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarRetro In
Cena s DPH: 86,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003829 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





