Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Držiaky wc papiera >> Sapho X-ROUND E držiak toaletného papiera bez krytu, chróm XR704
Sapho X-ROUND E držiak toaletného papiera bez krytu, chróm XR704
Cena s DPH: 21,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 21,05 € / ks
| Kód: | SPH XR704 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer140x95x90 mm Šírka140. mm Výška95. mm Hĺbka90. mm FarbaChr
Cena s DPH: 21,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 140x95x90 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128257 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |





