Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC pre telesne postihnutých >> Sapho HANDICAP misa WC, spodný odpad, biela BD305
Sapho HANDICAP misa WC, spodný odpad, biela BD305
Cena s DPH: 178,81 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 173,44 € / ks
| Kód: | SPH BD305 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaCREAVIT Rozmer36,5x45,5x67,2 cm Šírka365. mm Výška455. mm Hĺbka672. mm FarbaBiela M
Cena s DPH: 178,81 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x45,5x67,2 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hĺbka | 672 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť | 30.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531160496 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





