Sapho HANDICAP keramická nádržka pre WC kombi, biela SD410
Cena s DPH: 64,00 € / ks
| Kód: | SPH SD410 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 59 dní |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 456 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Hmotnosť | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531113782 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |