Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> SAPHO vodovodné batérie >> SAPHO - drezové batérie >> Sapho CORNELI stojánkova drezová batéria s vysokou hubicou, výška 300mm, čierna matná
Sapho CORNELI stojánkova drezová batéria s vysokou hubicou, výška 300mm, čierna matná
Cena s DPH: 95,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 92,15 € / ks
| Kód: | SPH CE60/15 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO Výška300. mm Hĺbka170. mm FarbaČierna mat MateriálMosadz TvarKruhové Inštalác
Cena s DPH: 95,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 207 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868481 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |





