Sapho KEROX náhradná kartuša vysoká, 35mm
Cena s DPH: 15,10 € / ks
| Kód: | SPH 2121A |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 0.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003300 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Cena s DPH: 15,10 € / ks
| Kód: | SPH 2121A |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 0.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003300 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |