Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC misy stojacie >> GSI PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, cenere dual-mat
GSI PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, cenere dual-mat
Cena s DPH: 663,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 643,50 € / ks
| Kód: | SPH 889017 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGSI SériaPURA COLOR 3D modelÁNO Rozmer36x42x55 cm Šírka360. mm Výška420. mm Hĺbka55
Cena s DPH: 663,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA COLOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x42x55 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, DualGlaze |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 32.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8057729352806 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





