Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC pre telesne postihnutých >> Sapho SANIVEX kombi WC, zvyšené sedenie, Rimless, spodný/zadný odpad, Biela PC108WR
Sapho SANIVEX kombi WC, zvyšené sedenie, Rimless, spodný/zadný odpad, Biela PC108WR
Cena s DPH: 221,40 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 214,76 € / ks
| Kód: | SPH PC108WR |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Rozmer36x85x63 cm Šírka360. mm Výška850. mm Hĺbka630. mm FarbaBie
Cena s DPH: 221,40 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x85x63 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 48.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913134494 |
| Záruka | 2 roky |





