Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Gedy YLENIA mydeľnička na postavenie, biela YL1102
Cena s DPH: 11,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 11,34 € / ks
| Kód: | SPH YL1102 |
| Výrobca: | Gedy |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaGEDY SériaYLENIA 3D modelÁNO Rozmer121x19x82 mm Šírka121. mm Výška19. mm Hĺbka82. m
Cena s DPH: 11,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | YLENIA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 121x19x82 mm |
| Šírka | 121 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť | 0.2523 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341356272 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.





