Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Ridder Nástenná rohová opierka na nohy na holenie dĺžka 280 mm protišmyková Nerez lesklý A
Ridder Nástenná rohová opierka na nohy na holenie dĺžka 280 mm protišmyková Nerez lesklý A
Cena s DPH: 30,29 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 29,38 € / ks
| Kód: | SPH A250100 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaRIDDER Rozmer280x30x35 mm Šírka280. mm Výška30. mm Hĺbka35. mm FarbaChróm MateriálN
Cena s DPH: 30,29 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 280x30x35 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.6250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





