Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> Bidety závesné >> Bruckner FULDA závesný bidet, 36x52cm, biela 201.611.4
Bruckner FULDA závesný bidet, 36x52cm, biela 201.611.4
Cena s DPH: 165,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 160,06 € / ks
| Kód: | SPH 201.611.4 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaBRUCKNER Rozmer36x30x52,5 cm Šírka360. mm Výška300. mm Hĺbka525. mm FarbaBiela Mate
Cena s DPH: 165,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 36x30x52,5 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 525 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť | 27.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913972546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





