Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC misy stojacie >> GSI MODO WC misa stojaca, Swirlflush, 37x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
GSI MODO WC misa stojaca, Swirlflush, 37x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat
Cena s DPH: 450,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 436,70 € / ks
| Kód: | SPH 981026 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGSI SériaMODO 3D modelÁNO Rozmer37x52 cm Šírka370. mm Hĺbka520. mm FarbaČierna Mate
Cena s DPH: 450,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | MODO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 37x52 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Skryté uchytenie, DualGlaze |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 24.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015162428 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





