Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
GSI PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x50cm, spodný/zadný odpad, biela ExtraGlaze
Cena s DPH: 307,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 298,28 € / ks
| Kód: | SPH 880411 |
| Výrobca: | GSI |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaGSI SériaPURA 3D modelÁNO Rozmer36x42x50 cm Šírka360. mm Výška420. mm Hĺbka500. mm
Cena s DPH: 307,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36x42x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | ExtraGlaze, Odpad spodný, Odpad zadný, Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 29.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015167867 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická glazúra ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazura





