Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC Detské do škôlok >> Sapho KID WC kombi-misa- detské, zadný odpad, farebná potlač, náhradný diel CK310.11CB00E.
Sapho KID WC kombi-misa- detské, zadný odpad, farebná potlač, náhradný diel CK310.11CB00E.
Cena s DPH: 154,21 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 149,58 € / ks
| Kód: | SPH CK310.11CB00E.FF00 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaCREAVIT SériaKID Rozmer28,7x30x55,8 cm Šírka287. mm Výška300. mm Hĺbka558. mm Farba
Cena s DPH: 154,21 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Rozmer | 28,7x30x55,8 cm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 558 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 14.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531127130 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





