Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho Rozeta 77/32mm, výška 32 mm, chróm
Cena s DPH: 3,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 3,59 € / ks
| Kód: | SPH RS6632 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaSAPHO Šírka77. mm Výška77. mm Hĺbka32. mm FarbaChróm MateriálMosadz Priemer odpadu3
Cena s DPH: 3,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer odpadu | 32 mm |
| Hmotnosť | 0.0260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914096 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





