Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Umývadlá >> Výlevky >> Aqualine Výlevka keramická samostatne stojaci s roštom 36x47 cm, zadný odpad, biela TP330
Aqualine Výlevka keramická samostatne stojaci s roštom 36x47 cm, zadný odpad, biela TP330
Cena s DPH: 91,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 88,76 € / ks
| Kód: | SPH VKS02 |
| Výrobca: | CREAVIT |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaCREAVIT Rozmer36,5x39,5x47 cm Šírka365. mm Výška395. mm Hĺbka470. mm FarbaBiela Mat
Cena s DPH: 91,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x39,5x47 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Hmotnosť | 17.0060 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913890130 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Set obsahuje: TP330|1;VM21|1





