Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Držiaky wc papiera >> Aqualine SAMBA držiak toaletného papiera s krytom, čierna SB207
Aqualine SAMBA držiak toaletného papiera s krytom, čierna SB207
Cena s DPH: 12,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 12,21 € / ks
| Kód: | SPH SB207 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaAQUALINE SériaSAMBA Rozmer135x140x50 mm Šírka135. mm Výška140. mm Hĺbka50. mm Farba
Cena s DPH: 12,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 135x140x50 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899300 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





